Duyuru

Yetenek Kapısı Tanıtım Dokümanları

Son Güncelleme Tarihi : 23.10.2020 17:10:47

Değerli öğrencilerimiz,

Eğitiminizin yanı sıra kariyer gelişiminize destek vermeyi ve farklı kariyer imkânlarına erişiminizi kolaylaştırmayı önemsiyoruz.

Bu doğrultuda Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi, iş/staj ilanlarından ve kariyer etkinliklerinden haberdar olup kolayca başvurabileceğiniz ve profesyonel kariyer danışmanlığı alabileceğiniz çevrimiçi bir platform olan “Yetenek Kapısı” portalını hizmetinize sunmuştur.

Öğrenciliğiniz ve hatta mezun olduktan sonra da sizlere sunulan kariyer fırsatlarından faydalanabilmeniz için  https://www.yetenekkapisi.org/login adresi üzerinden sisteme dâhil olmanızı öneriyoruz.

Yetenek Kapısı ile ilgili detaylı bilgi almak için ekteki dokümanları inceleyebilir, Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğümüzü ziyaret edebilir ya da web adresine https://kariyerplanlama.mu.edu.tr/tr tıklayabilirsiniz.

İlanlardan, etkinliklerden ve duyurulardan en önce haberdar olmak için Yetenek Kapısını düzenli olarak ziyaret etmenizi öneriririz.

Aynı zamanda ihtiyacınız olduğu her an Üniversitemizin Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğünden destek alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Sevgi ve saygılarımızla.

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü
Yetenek Kapısı'na Nasıl Kayıt Olunur?  (PDF)
 Yetenek Kapısı'na Neden Kayıt Olmalısın?   (PDF)
  
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü
Yayınlayan : kariyerplanlama.mu.edu.tr Tarih : 22.10.2020 00:00
Okunma Sayısı : 1232