Duyuru

MSKÜ Spor Bilimleri Fakültesi 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Özel Yetenek Sınavı İlan Metni

Son Güncelleme Tarihi : 04.08.2022 12:05:21
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 
Spor Bilimleri Fakültesi
2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı
 
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Özel Yetenek Sınavı Online Ön Kayıt Tarihleri 15 Ağustos 2022 (08:30) – 19 Ağustos 2022 (17:00) tarihleri arasında https://oys.mu.edu.tr/ adresinden yapılacaktır. 20 Ağustos 2022 günü adayların sınav giriş tarihi ve sınav saati sporbilimleri.mu.edu.tr adresinden duyurulacaktır. Özel Yetenek Sınavı uygulaması 23 Ağustos 2022 Salı günü başlayacak ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Kötekli Kampüsü içerinde yer alan Stadyumda yapılacaktır.
 
*Online Ön Kayıt adresi https://oys.mu.edu.tr/ kayıt tarihlerinde ulaşılabilir olacaktır.

ÖNEMLİ UYARILAR
 
- Adaylar sınavla ilgili duyuru ve açıklamaları sporbilimleri.mu.edu.tr web adresinden günlük olarak takip etmekle yükümlüdürler.
 
- Adaylar, sınava gelirken yanlarında; sistem üzerinden (oys.mu.edu.tr) sınava giriş gününü ve saatini gösteren güncel Online Başvuru Formunun ve kimlik belgesi ile ön kayıtta sisteme yükledikleri aşağıdaki belgelerin asıllarını teslim etmek üzere eksiksiz olarak getirmelidir.
 
  • Çevrim içi (online) başvuru formu,
  • 1 adet vesikalık fotoğraf,
  • Lise diplomasının aslı ya da ilgili kurum onaylı örneği,
  • TYT puanını gösteren belge,
  • Sağlık raporu (Tek hekim raporu kabul edilir),
  • Cari harcamalara katkı payı dekontu,
  • Sporcu özgeçmiş belgesi, *
  • Milli sporcular belgesi, *
  • Engelli sağlık kurulu raporu. *
Not: Yanında * işareti olan belgeleri aday sisteme yüklemiş ise getirmelidir.
 
- Adaylar online ön kayıt sırasında cari harcamalara katkı payı kapsamında 200 TL ücret* yatıracaktır.
 
* Ücret (200 TL) MSKÜ Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı’nın Ziraat Bankası Muğla Şubesi’nde bulunan TR83 0001 0002 0135 7582 0850 36 IBAN numaralı Çeşitli Gelirler Hesabına Banka Şubesinden ya da İnternet Bankacılığı üzerinden açıklama kısmında sınava girecek olan adayın Adı Soyadı, T.C. kimlik numarası ve Spor Bilimleri Fakültesi (Örnek: Ali İhsan DURSUN, 12345678910, Spor Bilimleri Fakültesi) yazılarak yatırılmalıdır.
 
- Adaylar başvuru bilgi formunda ve ilan edilen sınav programında belirtilen gün ve saatte sınav yerinde, üniversitemiz tarafından verilecek olan tişört ve göğüs numaraları ile birlikte sınav komisyonu önünde hazır bulunurlar. Belirtilen sınav kıyafetinin dışında sınava gelen adaylar sınava alınmazlar. Adaylar özel yetenek sınavı esnasında giyecekleri tişört ve göğüs numaralarını sınav günü ve sınav saatinden hemen önce sınav yerindeki ilgili masadan alabileceklerdir.
 
- Sınav sırasında sıralama takip edileceğinden adaylar ilan edilen sınav programında belirtilen gün ve saatte sınav yerinde hazır olmak ve ayrıca ön kayıtta istenilen belgeleri eksiksiz olarak teslim etmek zorundadırlar. Sınav sırası gelen aday, sınav yerinde bulunmadığı ve/veya sırasını kaçırdığı takdirde sınava alınmayacaktır. Sınavlara girmeyen veya giremeyen adaylar sınav haklarını kaybederler.
 
 
Yayınlayan : sporbilimleri.mu.edu.tr Tarih : 29.07.2022 00:00
Okunma Sayısı : 7106