Duyuru

Mazeretli Ders Kayıtları

Son Güncelleme Tarihi : 23.02.2021 10:35
Üniversitemiz 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Kayıt Yenileme ve Ders Kayıtları 15-19 Şubat 2021 tarihleri arasında tamamlanmış olup, Ders Değiştirme ve Bırakma işlemleri 22-26 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Mücbir sebeplerden dolayı
kaydını yaptıramayan öğrenciler e-posta ortamında bir dilekçe ekinde mazeretlerini aşağıda yer alan ilgili Enstitü/Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulların e-posta adreslerine göndermeleri ve mazeretlerinin ilgili birimlerce uygun görülmesi halinde 26/02/2021 Cuma günü saat 16.00'ya kadar kayıtlarını tamamlayabileceklerdir.

Eğitim Bilimleri Enstitüsü / e-posta: ens-egt@mu.edu.tr 
Fen Bilimleri Enstitüsü / e-posta: ensfen@mu.edu.tr
Sağlık Bilimleri Enstitüsü / e-posta: sagbil@mu.edu.tr
Sosyal Bilimler Enstitüsü / e-posta: ens-sos@mu.edu.tr 
Eğitim Fakültesi / e-posta:
egitimf@mu.edu.tr 
Edebiyat Fakültesi / e-posta:
edebiyat@mu.edu.tr 
Diş Hekimliği Fakültesi / e-posta:
dhf@mu.edu.tr 
Fen Fakültesi / e-posta:
fenfakultesi@mu.edu.tr 
Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi / e-posta:
gsf@mu.edu.tr 
Fethiye  İşletme  Fakültesi / e-posta:
fif@mu.edu.tr
Fethiye Sağlık  Bilimleri Fakültesi / e-posta: fethiyes@mu.edu.tr 
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi / e-posta:
iibf@mu.edu.tr 
İslami İlimler Fakültesi / e-posta:
islamiilimler@mu.edu.tr 
Mimarlık Fakültesi / e-posta:
mimarlik@mu.edu.tr 
Mühendislik Fakültesi / e-posta:
midis@mu.edu.tr 
Sağlık Bilimleri Fakültesi / e-posta:
saglik@mu.edu.tr 
Spor Bilimleri Fakültesi / e-posta:
beden-eg@mu.edu.tr 
Su Ürünleri Fakültesi / e-posta:
sufak@mu.edu.tr 
Teknoloji Fakültesi / e-posta:
teknoloji@mu.edu.tr   
Tıp Fakültesi / eposta:
tipfak@mu.edu.tr 
Turizm Fakültesi / e-posta:
turizm@mu.edu.tr 
Milas Veteriner Fakültesi / e-posta:
vet@mu.edu.tr 
Dalaman Sivil Havacılık Yüksekokulu / e-posta:
sivilhavacilik@mu.edu.tr
Seydikemer Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu / e-posta: subyo@mu.edu.tr 
Bodrum Denizcilik Meslek Yüksekokulu / e-posta: bdmyo@mu.edu.tr
Dalaman Meslek Yüksekokulu / e-posta: dalaman@mu.edu.tr
Datça Kazım Yılmaz Meslek Yüksekokulu / e-posta: datca@mu.edu.tr
Fethiye Ali Sıtkı Mefharet Koçman Meslek Yüksekokulu / e-posta: fethiye@mu.edu.tr
Fethiye Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu / e-posta: fshmyo@mu.edu.tr
Kavaklıdere Şehit Mustafa Alper Meslek Yüksekokulu / e-posta: kavaklıdere@mu.edu.tr
Köyceğiz Meslek Yüksekokulu / e-posta: koycegizmyo@mu.edu.tr 
Köyceğiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu / e-posta:
koycegizshmyo@mu.edu.tr
Marmaris Turizm Meslek Yüksekokulu / e-posta: marmaristmyo@mu.edu.tr
Milas Meslek Yüksekokulu / e-posta: milas@mu.edu.tr
Muğla Meslek Yüksekokulu / e-posta: muglamyo@mu.edu.tr
Muğla Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu / e-posta : saghiz@mu.edu.tr
Ortaca Meslek Yüksekokulu / e-posta: ortaca@mu.edu.tr
Ula Ali Koçman Meslek Yüksekokulu / e-posta: ula-myo@mu.edu.tr
Yatağan Meslek Yüksekokulu / e-posta: yatagan@mu.edu.tr

 
Yayınlayan : oidb.mu.edu.tr Tarih : 22.02.2021 14:10
Okunma Sayısı : 1875