Gerekli Linkler

Sosyal Sorumluluk Projeleri Destek Fonu

Değerli Çalışma Arkadaşlarım

Sizlerin çok değerli ve anlamlı katkılarıyla sürdürmekte olduğumuz “Sosyal Sorumluluk Projeleri-Destek Fonu” ile 2013 Yılı Haziran ayından bugüne kadar zor durumda olan toplam 1086 öğrencimize ve 13 personelimize maddi destek sağlanmıştır. Üniversitemiz için bu desteklerin artırılarak devam etmesi her geçen gün daha büyük bir önem arz etmektedir.

Bilindiği üzere 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı başında pek çok öğrencimizin maddi yetersizlik nedeniyle öğrenimine ara verme veya kayıt sildirmek durumunda olduğu gözlenmiştir.

Bu öğrencilerimize bir ölçüde destek olabilmek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla gönüllülük esasıyla yürütülen Sosyal Sorumluluk Projelerine katkılarınızın artırılarak devam etmesi beklenmektedir.

Bu çerçevede Üniversitemizin web sayfasında yer alan “Sosyal Sorumluluk Projeleri” linki etkin hale getirilmiştir. Buradan giriş yapılarak linkte yer alan Muğla Üniversitesi'ni Geliştirme Derneğine ait TR 2500 0320 0000 0000 6020 6304 no’lu hesaba her türlü gönüllü bağışlarınızı yatırabilirsiniz.

Yaptığınız ve yapacak olduğunuz tüm katkılarınız için sonsuz şükranlarımı sunar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Prof.Dr. Hüseyin ÇİÇEK

Rektör

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı